Jdi na obsah Jdi na menu

Odveta s Čáslaví

6. 11. 2008

6. listopad 2008 byl možná posledním pěkným, prosluněným a teplým dnem podzimu. Proto jsme jej k večeru (od 16.00 hodin) využili k sehrání odvetného přípravného utkání s celkem FC Zenit Čáslav. K pískání byla opět ukecána paní Jana Kolůvková. Utkání jsme sehráli doma na Spartě na umělé trávě a pod umělým osvětlením.

První poločas byl více méně vyrovnaný a vzhledem k tomu, že si čáslavský brankář sáhl na míč jen při malé domů, tak jsme tuto část prohráli 1:0. V druhém poločase nám viditelně docházely síly a projevily se obvyklé nešvary. Ondra Procházka se opět tlačil dopředu a pak samozřejmě nestíhal na svém místě v obraně. Pravdou ale je, že když v té obraně zůstal, tak hrál velmi  pěkně. To samé Juráš Kolůvek - když viděl díru jak Macocha ve středu pole, tak měl tendenci se stahovat zpět a ke středu. Pak samozřejmě zase nestíhal plnit své úkoly na lajně a vepředu. Takto bych mohl ohodnotit každého jednotlivce, ale snad na hřišti nechali vše.

Po skončení obvyklé hrací doby 2x25 minut jsme prohrávali již 3:0 a vyjednávací týmy se dohodly na prodloužení 15 minut. V této části naštěstí již byla unavena i Čáslav a vyschl jí střelecký prach. Již ve 4 minutě jsme zahrávali roh, Domino jej kopl těsně podél branky a hostující brankář si míč sám do branky zasunul.Za chvíli, v 6. minutě, po hrubé chybě Čáslavi v rozehrávce se k míči dostal opět Domino a jedinou kloudnou střelou zápasu korigoval na konečných 3:2 pro hosty.

Nakonec musíme ještě připomenout výborný výkon naší dnešní posily z "Béčka" Martina Mertla, který se na hřišti rozhodně neztratil. I když byl osobně bráněn hráčem Čáslavi, kterému koukal na pupek, tak bojoval statečně.