Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odveta s Přeloučí 11.9.2008

11. 9. 2008

     Dne 11. září 2008 jsme sehráli odvetné přátelské utkání proti celku FK Přelouč. Hrálo se od 16.30 hodin na umělé trávě za přírodního osvětlení v areálu stadionu Sparty Kutná Hora, hrací doba opět prodloužená na 3x20 minut. Odpískal to náš trenér Tomáš Peleška.

     Přes očekávanou převahu našeho mužstva na nás Přeloučáci vlétli a první gól skončil v naší síti. Naštěstí to byl poslední, na který se ze hry zmohli. Po této studené sprše jsme zlepšili hru a výsledek na sebe nedal dlouho čekat. Nasázeli jsme Přelouči do konce první části celkem 4 branky.

     V druhé části jsme si mohli dovolit trochu taktizovat, do hry se dostali všichni hráči a testovali se na různých postech. Hra byla vyrovnaná, ale jen k hranici našeho "velkého vápna". Dál se soupeř s míčem nedostal, tudíž ani míč v naší síti neskončil. Zato se nám podařilo jedenkrát skórovat.

     Třetí dějství bylo i nadále více či méně v naší režii. I když se podařilo přeloučským vstřelit z penalty druhý gól nechytatelnou ranou, další mičudy se otíraly již jen o brankovou síť celku z Polabí. Někomu jen zvenčí, že, potrefení vědí. Ty mičudy se ale otřely i zevnitř konstrukce, přesněji dvakrát a celkově jsme zvítězili v poměru 7:2.

     Na konec jen skromné přání - jen aby se nám tak dařilo i v sobotu v mistrovském utkání proti Červeným Janovicím.

střelci:           Domino 3, Prchy 1, Plíha 1, Prochy 1, Juráš 1
rohové kopy: Kutná Hora 8
                       Přelouč       1
penalty po zápase: Kutná Hora 6
                                   Přelouč 4

 

Jiří Kolůvek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář