Jdi na obsah Jdi na menu

Pozvání do Kolína jsme přijali.

27. 4. 2009

V neděli 26. dubna jsme se na pozvání kolínského mužstva sešli na trávníku FK Kolín

k přátelskému utkání. Výkop byl stanoven na 16. hodinu, čas 3 x 20 minut. Soupeř na nás vyrukoval se dvaceti hráči v žlutých dresech, kteří se střídali a měli jsme dojem, že jsme jako ve  včelím úlu.

My jsme přijeli pouze s osmi hráči, takže nebyl kdo na střídání. Naši hoši brzy pochopili, že by postupem času odpadli a proto začali kombinovat a přihrávkami na krátko.s narážečkami dokázali přehrávat soupeře, rychle se dostávat k brance soupeře a skórovat. Skóre narůstalo do 50. minuty na 11 : 0. V době mezi 55 až 60 minutou jsme polevili v obranné fázi a dostali jsme dvě branky. Nebylo potřeba hráčům nic vyčítat, měli toho za 60 minut bez střídání dost.

Celkový herní projev našeho mužstva byl dobrý. Odjížděli jsme domů s pocitem dobře naplněného nedělního odpoledne.