Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přátelák v Kolíně 2.12.2008

2. 12. 2008

     Dne 2.12.2008 jsme se na šestnáctou hodinu vypravili k přípravnému zápasu do haly v Kolíně v ulici Okružní. Po drobném "zakufrování" některých cestovatelů jsme sem nakonec dorazili v silné sestavě.

     Kolín proti nám nasadil tři kompletní šestky hráčů, z našeho pohledu malých a mladých hráčů. Rozhodně mezi nimi nebyly opory, které známe z turnajů. Naše borce nejspíš zaskočilo, že kolínští běhali jak kachňata všichni za balónem. Když postavili hradbu ze svých hráčů, tak se jen velmi těžko mičuda protláčela před branku. Chvíli nám trvalo si na tento herní styl  zvyknout, ale nakonec jsme z kopačky Kuby Důši střeleckou mizérii prolomili. Byl to sice ušouraný gól, který brankáři vypadl z ruky a museli jsme se modlit, aby míč do brány vůbec doběhl, ale platil. Druhý náš gól už byl pohlednější - po hezké kombinaci všech útočných hráčů a přesné nahrávce se skvělou prudkou střelou k tyči trefil Juráš Kolůvek. Pak ale zahrozil i soupeř a po jedné ze sporadických akcí protlačil míč i za záda Jirky Beneše. V posledních vteřinách zápasu ještě Jirka Beneš vykopával dalekonosnou ránou, před soupeřovým brankářem se míče ještě dotkl při souboji Kuba Důša a s dopomocí inkriminovaného brankáře míč i potřetí doputoval do sítě.

     Zvítězili jsme tedy v poměru 3:1. To není až tak podstatné jako fakt, že se hoši snad už naučili koukat kolem sebe a alespoň se pokoušet o finální přihrávku před bránu a o pohotovou střelu. No uvidíme v sobotu na turnaji, řekl slepý!

 

 

Jiří Kolůvek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář