Jdi na obsah Jdi na menu

Přípravné utkání s hokejisty z Kolína.

15. 4. 2010

Počasí nebylo zrovna ideální, ale zápas se vydařil. Hrálo se 4 x 15 minut. Jirka Beneš si zachytal půl zápasu za Spartu a druhou půli za Kozlíky. Zpočátku jsme tempo nasadili my, hráči drželi rozestavení, hráli jsme tělo na tělo a chvilkami byli Kozlíci bezradní. Přihrávky už nacházeli adresáty, dokonce se zlepšila i střelba na branku soupeře, nebáli jsme se osobních soubojů. S přibývajícím časem však opětně evidentně docházely síly a Kozlíci nás začali přehrávat, byla znát lepší fyzická zdatnost hráčů Kolína, byli všude a naši hráči začali jen přihlížet a již nenapadali s důrazem jako ze začátku utkání. Chybí hráči na střídání, ale s tím se musíme vypořádat.  Bohužel nás ze hřiště krátce před půl šestou vyhnal déšť. Důležité je, že utkání splnilo svůj účel a že se začínáme sehrávat. Nejstabilnější hráči se dnes jevili Ondra Pekov, David Kosprd, Věra Krulišová, Jirka Beneš. Pochvala patří i Dominiku Tesařovi. Na pravém křídle  zapracoval a předvedl pěkné střely z dálky. No vida, Dominiku, že to jde!  Jen mít to nasazení až dokonce zápasu, poslouchat trenéra, co po tobě chce a nediskutovat proč to zrovna nešlo. Věrka také zazářila několika pěknými střelami z dálky. Mezery ve výkonu byly znát u Pepy Jiříka a Dominika Smetany, musí na sobě rychle a tvrdě zamakat. Doufám, že se Kozlíkům u nás líbilo, byli pro nás dobrým tréninkovým soupeřem.